Kontakta oss

Adress
B&L Lund AB
Samlingsbild för olika loggorBolum Samuelsgården 14
521 98 Broddetorp

Telefon
0500 – 49 13 55

E-post
info@bllund.se

Karta
Hitta.se

Våra medarbetare – Broddetorp

Anders Lund
Direkt: 0500-27 10 49
Mobil: 0704-44 21 23
E-post: anders@bllund.se
VD/Säljare
Bengt Lund
Direkt: 0500-27 10 40
Mobil: 0706-09 92 51
E-post: bengt@bllund.se
Utveckling/Säljare
Lena Lund
Delägare
Niclas Appelqvist
Direkt: 0500-27 10 42
Mobil: 0705-49 13 55
E-post: niclas@bllund.se
Arbetsledare
Emilie Pålsson
Direkt: 0500-27 10 50
E-post: emilie@bllund.se
Innesäljare/Order
Daniel Johansson
Direkt: 0500-27 10 43
E-post:daniel@bllund.se
Kalkyl
Anna Lund
Direkt: 0500-27 10 46
E-post: anna@bllund.se
Ekonomi/Marknad
Monica Säll
Direkt: 0500-49 13 55
Produktion
Kristofer Gustafsson
Direkt: 0500-27 10 44
E-post: kristofer@bllund.se
Produktion
Niclas Källvik
Växel: 0500-49 13 55
Produktion
Peter Wieland
Direkt: 0500-49 13 55
Produktion

Våra medarbetare – Göteborg

 

Adress: Bolshedens Industriväg 22

427 50 Billdal

Johan Lund
Direkt: 0500-27 10 47
Mobil: 0707-15 81 36
E-post: johan@bllund.se
Utveckling/Säljare

Våra medarbetare – undertaksmontörer

Daniel Andersson
Mobil: 0703-22 61 57
Undertaksmontör
Per Wallander
Mobil: 0730-88 45 11
Undertaksmontör
John Sandin
Mobil: 0739-01-87 47
Undertaksmontör
Rickard Karlsson
Mobil: 0707-90 08 03
Undertaksmontör
Nicklas Ingsten
Mobil: 0727-20 82 52
Undertaksmontör
Albin Gustavsson (Skara)
Mobil: 0725-30 00 27
Undertaksmontör
Alexander Mathson BoL Lund AB Joakim Ellvig
Alexander Mathson
Mobil: 0733-75 11 11
Undertaksmontör
Joakim Ellvig
Mobil: 0733-59 33 30
Undertaksmontör